0d81a1ae772964d1c66b1a78287c7f31
9bc654fb6bfb24cbfef8aa43adca6c50

Vi använder cookies

Denna hemsidan använder endast Grundläggande och Nödvändiga cookies som alltid behöver vara aktiva. Du kan därför inte göra några val relaterat till dessa cookies och enligt lag krävs det inte heller att vi inhämtar samtycke från dig för denna användning.

Mer information om vår cookieanvändning finns i vår cookiepolicy

Cookies:
Grundläggande och Nödvändiga webbplatscookies (alltid aktiva)

Varmt välkommen att kontakta oss!

Här hittar du kontaktuppgifter till alla våra butiker.



ButikAdressÖppettiderTelefonnummer
Stora Coop
Vrångagatan 1
Alla dagar 7-21
010-747 42 30
Coop Söder
Rödaledstigen 20
Alla dagar 7-22
010-741 22 70
Coop HåstenHåstens Torg
Alla dagar 7-22
010-741 00 50
Coop City
Västra Vallgatan 8B

Mån-Lör 8-20

Sön 10-20

010-741 23 80

KONTAKT

COOP VARBERG

VD: Anna Bengtsson  anna.bengtsson@coop-varberg.se
HR/ Personalfrågor: Rebecca Winblad, rebecca.winblad@coop-varberg.se - för jobbansökningar läs mer och ansök här Jobb (coopvarberg.se)

Ekonomi: Sara Mendonca, sara.mendonca@coop-varberg.se

Marknad & Sponsring: Maria Gredeskog, maria.gredeskog@coop-varberg.se & Christer Kallies, christer.kallies@coop-varberg.se

Kvalité och Hållbarhet: Sussi Öhrwall, sussi.ohrwall@coop-vabrerg.se
Matsvinn: Karin Andersson Jedholt, karin.a.jedholt@coop-varberg.se


Butikschef:

Stora Coop, Magnus Petersson, magnus.petersson@coop-varberg.se

Coop Håsten, Hamid Avdic, hamid.avdic@coop-varberg.se

Coop Söder, Thilda Möller, thilda.moller@coop-varberg.se

Coop City, Joakim Petersson, joakim.petersson@coop-varberg.se



Stora Coop

Kundtjänst
Förbutik post och spel, 010-747 42 58
Cafe, 010-747 42 62

Saluhall
Kallskänk, 010-747 42 72 (varje dag mellan kl. 6-15)
Kött, 010-747 42 74
Delikatessdisk, 010-747 42 71
Fiskexporten, 010-747 42 75

Övriga avdelningar
Frukt och grönt, 010-747 42 67
Bageri, 010-747 42 68
Hem och fritid, 010-747 42 65
Handla online, 010-747 42 66

Zup Burger, 0340-77 97 69


EKONOMI

Organisationsnummer:  749600-1202


REKLAMATIONSÄRENDEN OCH FÄRSKVARUGARANTI

Varmt välkommen att kontakta vår förbutik på 010-747 42 58


MEDLEMSSKAP, MEDLEMSKORT, BANK & BETALKORT 

För frågor gällande Medlemsskap, medlemskort, bank & betalkort hänvisar vi till Coop centrala Kundtjänst som du hittar här


COOPS KUNDTJÄNST

Vi hjälper dig gärna på Coop Kundtjänst som du hittar här